ANALITYCY OBAWIAJĄ SIĘ DALSZEGO POGORSZENIA SYTUACJI, POMIMO POWROTU ETERU DO ZDROWIA PO NOCNYM ZANURZENIU.

  • W ciągu ostatnich 24 godzin w Etereum doszło do ogromnej bykowatości, a krypto uwolniło się od handlu w regionie za 700 dolarów i przekroczyło 1000 dolarów.
  • W przypadku, gdy całe trendy rynkowe w średnim okresie mogą w dużej mierze zależeć od tego, czy Bitcoin może utrzymać swoją pozycję w regionie o niższej wartości 30.000 USD.
  • Jeśli krypta może utrzymać się powyżej i skonsolidować, może zapewnić ETH i innym altcoins dalsze miejsce na rajd w najbliższych dniach i tygodniach.
  • Jeden z przedsiębiorców zauważa, że w chwili obecnej Ethereum może znajdować się w niepewnej sytuacji.
  • Wskazuje on na wysokie przewidywane finansowanie jako powód, dla którego może widzieć dalsze minusy
  • Wydaje się również, że został on odrzucony z cotygodniowych dostaw EQ z dnia na dzień

Ethereum nabrało parabolicznego rozmachu w ciągu ostatnich kilku dni, co zdecydowanie zakończyło fazę konsolidacji i słabych wyników w stosunku do BTC, które wcześniej nękały jego działania cenowe.

Krypto waluta powróciła do poziomu powyżej 1000 dolarów po ogromnym wiecu i odrzuceniu z dnia na dzień, a byki starają się zbudować tutaj silną bazę wsparcia.

Pozostaje niejasne, czy krypto waluta utrzyma się ostatecznie powyżej tego poziomu, ponieważ analitycy powszechnie zauważają, że wysokie finansowanie i silna obecność dźwigni finansowej na rynku to obecnie negatywne oznaki.

ETHEREUM ROŚNIE POWYŻEJ 1000 DOLARÓW PO ODRZUCENIU Z DNIA NA DZIEŃ

W momencie pisania, Ethereum handluje nieco ponad 7% po swojej obecnej cenie 1.050 dolarów. Oznacza to znaczny wzrost w stosunku do ostatnich najniższych notowań, które wyniosły 720 dolarów i niewielki spadek w stosunku do dziennych wyżów o 1 170 dolarów.

Następne tendencje rynkowe będą niewątpliwie zależeć w dużej mierze od Bitcoinu i tego, czy będzie on w stanie kontynuować konsolidację powyżej 30 000 dolarów.

ETH spadł z dnia na dzień aż do 890 dolarów, ale presja zakupowa okazała się tutaj ogromna i pomogła w jego odbiciu.

ANALITYK: ETYCZNE WSKAŹNIKI FINANSOWANIA POTENCJALNIE PONUREGO WSKAZUJĄ NA OBECNE PERSPEKTYWY

Jeden z handlowców wyjaśnił, że jest ostrożny z obecną perspektywą Ethereum, zauważając, że silne odrzucenie z dnia na dzień i wysokie stopy finansowania mogą wskazywać, że ten ruch zostanie sprzedany.

„ETH: Na razie odrzucony z cotygodniowych dostaw EQ. Przewidywane finansowanie będzie szynka, wydaje się, że małpy zaciskają dźwigni długi zielony przycisk. Na razie nie używam dźwigni finansowej.“

Akcja cenowa Bitcoin’a na pewno będzie miała wpływ na Ethereum. Jakikolwiek napływ presji na sprzedaż, widziany przez BTC, prawdopodobnie stworzy wiatr w tył dla ETH.